مشاوره کسب و کار

 

معرفی واحد مشاوره پارک علم و فناوری همدان

ارائه خدمات مشاوره، یکی از راهبردهای اصلی در حمایت، پشتیبانی و آگاهی بخشی دربارۀ فرآیندها و قوانین کسب و کار به واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان به شمار می‌آید و عنصر اصلی پشتیبانی کسب و کار تلقی می­گردد.

یکی از راه­های دریافت خدمات مشاور کسب و کار به ویژه در زمینه های بازاریابی، مالی، حقوقی، مالکیت فکری و مدیریت کسب و کار، دریافت این خدمات به صورت مجتمع و متمرکز از واحد مشاوره پارک علم و فناوری همدان است. در این واحد مشاورین زبده و باتجربه در مکانی مستقر بوده و متقاضیان با هماهنگی قبلی و مراجعه به محل ارائه خدمات و استقرار مشاور، از راهنمایی و توصیه­های آنان براساس شناخت قبلی از نیاز و درخواست متقاضی و در مدت زمان مشخص بهره­مند می­گردند.

امید است با توسعه فعالیت این واحد و با افزایش روند رو به رشد فعالیت­های کارآفرینانه و کسب و کارهای نوآورانه و دانش بنیان در استان، بیش از پیش قادر به ارائه خدمات مشاوره­ای در زمینه­های مختلف که منجر به حصول نتیجه مطلوب شود، باشیم.

 

اسامی و برنامه زمانبندی مشاوران

  • مشاوران محترمی که در حال حاضر به صورت ثابت با واحد مشاوره پارک علم و فناوری همدان همکاری می نمایند عبارتند از:

  • واحد مشاوره پارک، این آمادگی را دارد که در زمینه مسائل فنی حسب تقاضای واحدهای فناور از مشاوران مربوطه دعوت به همکاری نماید.

 

هزینه دریافت خدمات مشاوره

  • هزینه هر ساعت مشاوره، بدون احتساب تخفیف، ۳۶۰۰۰ تومان می باشد.
  • هزینه هر ساعت مشاوره برای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان و مراکز رشد و نوآوری تابعه آن و مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا با احتساب تخفیف به شرح جدول زیر می باشد.

توجه: تعداد دفعات استفاده از مشاوره با تخفیف، محدود می باشد.

  • واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان، می توانند با هماهنگی داخلی با آن مرکز از تخفیف اختصاصی مرکز رشد سلامت برخوردار شوند.

 

فرایند دریافت خدمات مشاوره

  • متقاضیان محترم استفاده از خدمات مشاوره، می بایست ابتدا فرم درخواست مشاوره را از بخش زیر دریافت و پس از تکمیل، حداقل ۴۸ ساعت قبل از زمان مورد نظر جهت برگزاری جلسه مشاوره، به ایمیل co.center@hstp.ir ارسال فرمایند. سپس جهت انجام هماهنگی های لازم با شماره تماس ۲۰-۳۸۳۲۰۶۱۸ داخلی ۱۲۳ خانم مهندس رحمانی نسب تماس حاصل فرمایند.

 

فرم درخواست مشاوره