حمایت از شرکت های دانش بنیان در شهرستان فامنین قوت گرفت

 

رئیس پارک علم و فناوری همدان به منظور پیگیری امور فناوری در شهرستان فامنین با امام جمعه و  فرماندار شهرستان فامنین دیدار کرد .

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری همدان، دکتر مجید کزازی به منظور پیگیری برنامه های پارک علم و فناوری همدان جهت توسعه فناوری و ایجاد فرهنگ فعالیت فناورانه در بین جوانان خلاق شهرستان فامنین در روز چهارشنبه مورخ ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری به این شهرستان فامنین سفر کرد و با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کرد .

 

دکتر کزازی رئیس پارک علم و فناوری همدان که به جهت تحقق شعار سال در استان برنامه های راهبردی را پیگیری می نماید، در این دیدارها خواستار حمایت و مسئولین و مدیران این شهرستان برای توسعه فناوری در تمام عرصه های فعالیت مردم این شهرستان شد .

 

ایشان افزود: ظرفیت شهرستان فامنین، جوانان خوشفکر و خلاقی است که اگر در جهت تبدیل دانش خود به فناوری های کاربردی هدایت شوند، می توانند نیاز استان و کشور را تولیدات دانش بنیان مرتفع سازند و این مهم جز با ایجاد زیر ساخت حمایتی از شرکت های دانش بنیان میسر نمی گردد .

 

حجه الاسلام رضا مصباح امام جمعه شهرستان فامنین نیز عدم آموزش تخصص و تبدیل تجربه به فناوری هایی که به تولید محصول مبتنی بر دانش تبدیل میشود، در بین شهروندان، را عمده مشکل شهرستان دانست.

فرماندار شهرستان نیز تمام ادارات این شهرستان را برای حمایت از شرکت های دانش بنیان این شهرستان ملزم کرد .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!