معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی پارک علم و فناوری همدان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهار خبرداد:

ارائه تسهیلات ارزان قیمت به 38 واحد فناور در شهرستان بهار

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی پارک علم و فناوری همدان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان بهار از ارائه تسهیلات ارزان قیمت از محل تبصره 16 بنیاد علوی به 38 واحد فناور شهرستان بهار خبرداد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری همدان، جلسه کارگروه اشتغال روز چهارشنبه 20 اردیبهشت سال جاری به ریاست فرماندار بهار، دکتر خزاییان معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی پارک علم و فناوری همدان و نمایندگان اداره کل صمت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و برخی مدیران عامل بانک ها در محل فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

در این جلسه اداره کل صمت همدان و سازمان جهادکشاورزی همدان به ارائه گزارش عملکردی از وضعیت و تحقق اشتغال ایجاد شده در سال 1401 پرداختند و همچنین به تعهد ایجاد اشتغال در سال 1402 نیز پرداختند.

دکتر بهزاد خزاییان، معاون پشتیبانی و منابع انسانی پارک علم و فناوری همدان نیز در این جلسه بیان داشت: با توجه به عدم معرفی نماینده بنیاد علوی در شهرستان بهار اما در همین راستا پارک علم و فناوری همدان توانست برای 38 واحد فناور این شهرستان تسهیلات ارزان قیمت از محل تبصره 16 بنیاد علوی تأمین کند.

وی با بیان اینکه بانک های عامل در ارائه تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای فناور به صورت سلیقه ای عمل می کنند، افزود: بسیاری از تسهیلات واحدهای فناور توسط در بانک ها بلاتکلیف مانده است و باید همکاری های لازم و بیش از پیش انجام شود.

گفتنی است: در این جلسه مقرر شد دفتر بنیاد علوی در راستای حمایت های مالی در جهت ارائه تسهیلات به واحدهای فناور شهرستان بهار راه اندازی شود و همچینین بانک ها فرآیند ارائه تسهیلات را تسهیل کنند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!