موفقیت شرکت فناور همدانی در ساخت پرینتر سه بعدی msla در حوزه دندانپزشکی

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری همدان، وحید ربانی، مدیرعامل شرکت فناور بهینه ساخت ربانی نیز گفت: این شرکت برای نخستین بار در ایران موفق به ساخت پرینتر سه بعدی msla به منظور فرآیند ترمیم و بازسازی دندان شدند.

 

وی افزود: پیش از این نیز کشورهای آمریکا، هلند و چین در این تکنولوژی ورود پیدا کرده بودند و نمونه های ایرانی آن نیز قابل قیاس با نمونه های سایر کشورها نیست چرا که نخبگان ما با دقت بالا در به کار گیری تکنولوژی و فناوری اقدام به ساخت این نوع دستگاه کردند.

 

مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه این تکنولوژی کاربردهای زیادی در حوزه دندانپزشکی دارد، تصریح کرد: دستگاه جدید به عنوان یک دستگاه بسیار کاربردی بوده و می توان از آن به عنوان یک عنصر اصلی در صنعت دندان پزشکی و بخصوص افرادی که از تکنولوژی پرینت سه بعدی در راستای تولید محصولات دندان پزشکی فعالیت می کنند بکار گرفته شود.

 

ربانی از به کارگیری 10 نیروی انسانی به صورت پروژه ای در این شرکت خبر داد و اظهارداشت: این در حالیست که 180 دستگاه تولید و به صورت نمونه به سایر استان های کشور صادر شده است.

 

مدیرعامل شرکت فناور بهینه ساخت ربانی بیان کرد: با استقرار در منطقه صنعتی جهان آباد تولیدات انبوه خود را آغاز خواهیم کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!