به همت یکی از شرکت های دانش بنیان همدان صورت گرفت: تولید و عرضه شارژر ماشین‌ های الکتریکی در بازار ترکیه

 

مدیرعامل شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز از تولید و عرضه شارژر ماشین‌ های الکتریکی (EV chargers) توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری همدان در بازار ترکیه خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری همدان، مدیرعامل شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز گفت: این شرکت در حوزه برق و الکترونیک فعالیت دارد و محصولاتی اعم از تله متری و مانیتورینگ به منظور نصب در ایستگاه پمپاژ آب در راستای مدیریت مصرف آب ساخته می شود.

 

جهانگیر ملک محمدی افزود: شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز با شرکت آب و فاضلاب استان های همدان، قزوین، زنجان، لرستان، کرمانشاه و ارومیه همکاری دارد و تاکنون 3 هزار و 500 دستگاه بر روی ایستگاه های پمپاژ آب این مناطق نصب شده است.

 

به گفته وی، این دستگاه نیز به کشورهای عراق، ترکیه و آذربایجان صادر می شود.

 

وی تصریح کرد: با وجود تحریم های پی در پی این شرکت به منظور ساخت دستگاه sof starter,vfd,inverter تحقیقات خود را از سال 98 آغاز کرد و پس از فرآیند های مختلف در این زمینه به صورت آزمایشگاهی به مرحله اجرا درآورد و در حال حاضر این دستگاه براساس استانداردهای اروپایی ساخته و در صنعت ملی و بین المللی به تولید انبوه رسیده و در بازار عرضه می شود.

 

مدیرعامل شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز از تولید و عرضه شارژر ماشین‌ های الکتریکی (EV chargers) توسط شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری همدان در بازار ترکیه خبرداد.

 

وی گفت: این محصول که در تمامی ماشین های الکتریکی کاربرد دارد و برای شارژ ماشین های برقی مورد استفاده قرار می گیرد، حاصل تلاش یکساله تیم تحقیق و توسعه “شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز” مستقر در پارک علم و فناوری استان همدان است.

 

ملک محمدی بیان داشت: این شارژر مطابق با استانداردهای بازارهای هدف اروپا و آمریکا طراحی و ساخته شده است و با استانداردهای شارژ سریع همچون شارژ ترکیبی، CHAdeMO و سوپر شارژرها قابل پیاده سازی می باشد و چالش های شارژ سریع را برطرف نماید.

 

وی افزود: این محصول قادر است اتومبیل های برقی را در بازه زمانی نیم ساعت تا 6 ساعت شارژ کامل نماید. با توجه به افزایش قیمت سوخت های فسیلی در کشورهای اروپایی و ترکیه، بسیاری از افراد به دنبال استفاده از خودروهای برقی بوده و این محصول می تواند به محصولی پرفروش در بازار ترکیه تبدیل شود.

 

مدیرعامل شرکت دانش بنیان الوند مدار بهینه ساز اظهارکرد: این محصول استانداردهای CE و ROHS را اخذ کرده و در حال ورود قدرتمند به بازار ترکیه و بالاخص اتحادیه اروپا است. این محصول در سه مدل شارژرهای خانگی و شارژرهای صنعتی وشارژرهای قابل حمل ساخته شده است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!