moshavereh
logo-mark-1

واحد مشاوره کسب و کار …

معرفی

 

ارائه خدمات مشاوره، یکی از راهبردهای اصلی در حمایت، پشتیبانی و آگاهی بخشی دربارۀ فرآیندها و قوانین کسب و کار به واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان به شمار می‌آید و عنصر اصلی پشتیبانی کسب و کار تلقی می­گردد.

یکی از راه­های دریافت خدمات مشاور کسب و کار به ویژه در زمینه های بازاریابی، مالی، حقوقی، مالکیت فکری و مدیریت کسب و کار، دریافت این خدمات به صورت مجتمع و متمرکز از واحد مشاوره پارک علم و فناوری همدان است. در این واحد مشاورین زبده و باتجربه در مکانی مستقر بوده و متقاضیان با هماهنگی قبلی و مراجعه به محل ارائه خدمات و استقرار مشاور، از راهنمایی و توصیه­های آنان براساس شناخت قبلی از نیاز و درخواست متقاضی و در مدت زمان مشخص بهره ­مند می­ گردند.

امید است با توسعه فعالیت این واحد و با افزایش روند رو به رشد فعالیت­های کارآفرینانه و کسب و کارهای نوآورانه و دانش بنیان در استان، بیش از پیش قادر به ارائه خدمات مشاوره­ای در زمینه­های مختلف که منجر به حصول نتیجه مطلوب شود، باشیم.

logo-mark-1

اسامی و برنامه زمانبدی مشاوران

 

logo-mark-1

هزینه دریافت خدمات مشاوره

  • هزینه هر ساعت مشاوره، بدون احتساب تخفیف، ۳۶۰۰۰ تومان می باشد.
  • هزینه هر ساعت مشاوره برای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان و مراکز رشد و نوآوری تابعه آن و مرکز رشد دانشگاه بوعلی سینا با احتساب تخفیف به شرح جدول زیر می باشد.

توجه: تعداد دفعات استفاده از مشاوره با تخفیف، محدود می باشد.

  • واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی همدان، می توانند با هماهنگی داخلی با آن مرکز از تخفیف اختصاصی مرکز رشد سلامت برخوردار شوند.
logo-mark-1

فرایند دریافت خدمات مشاوره

 

متقاضیان محترم استفاده از خدمات مشاوره، می بایست ابتدا فرم درخواست مشاوره را از بخش زیر دریافت و پس از تکمیل، حداقل ۴۸ ساعت قبل از زمان مورد نظر جهت برگزاری جلسه مشاوره، به ایمیل co.center@hstp.ir ارسال فرمایند. سپس جهت انجام هماهنگی های لازم با شماره تماس 8-۳2569306 داخلی ۱۲۳ خانم مهندس رحمانی نسب تماس حاصل فرمایند.

logo-mark-2

کارشناس خدمات مشاوره

سرکار خانم مهندس رحمانی

ایمیل واحد مشاوره: moshavereh@hstp.ir

شماره داخلی: 123