logo rgb
نام واحدشرکت پیشگامان توسعه فناوری شاتوت هگمتان
ایده محوریفروش اینترنتی
زمینه فعالیتفناوری اطلاعات
محل استقرار

مرکز رشد همدان

وضعیت استقراررشدی
مجوز دانش بنیانندارد
تلفن تماس-
نمابر-
پست الکترونیکshatootmarket@gmail.com
آدرسپارک علم فناوری همدان، مرکز رشد شهرستان همدان

معرفی

_

شاتوت مارکت از سال 1398 شروع بع فعالیت نموده با این نگاه که سبد خرید غیر حضوری شهروندان را تکمیل کند و بدنبال اجرایی کردن امکان خرید اقلامیست که سایر فروشاه های اینترنتی قادر به عرضه آن نبوده یا به دلیل عدم توانایی در عرضه به نحوی که توجیه اقتصادی داشته باشد تمایلی به عرضه آن ندارند. شاتوت با ایجاد راهکار های خلاقانه با عرضه این محصولات به نحوی که هم عرضه کننده راضی باشد هم مصرف کننده نیاز شهروندان عزیز را در این عرصه تامین میکند.

از جمله زمینه های فعالیت شاتوت میتوان به همکاری با ستاد تنظیم بازار در عرضه و توزیع اقلام دولتی به نرخ مصوب اشاره کرد که مخصوصاً در ایام کرونا بسیار یاری گر شهروندان و نهاد های دولتی شد و امکان دریافت این خدمت برای مردم بدون قرار گرفتن در صفوف متراکم و صرف هزینه های رفت و آمد و اتلاف زمان فراهم گردید، کالاهایی نظیر گوشت منجمد، مرغ منجمد، قند و شکر، روغن و برنج ، میوه شب عید و ….

شاتوت مارکت درحال حاضر با +10000 کاربر فعال و بیش از 150 فروشگاه و بالغ بر 5000 محصول در سطح کشور در حال توسعه بوده و روز به روز بر این تعداد می افزاید و دیگر علاوه بر همشهریان همدانی همه هم میهنان امکان برخورداری از مزایای آن را دارند.

شاتوت مارکت علاوه بر جلب رضایت مصرف کنندگان به دنبال ارائه خدمت به عرضه کنندگان نیز می باشد، در همین راستا با تولید محتوا، مشاوره تبلیغاتی، ایجاد کمپینگ های متنوع تبلیغاتی و …. سعی در همراهی با این عزیزان در جهت افزایش میزان فروش و رونق کسب و کار آنها با ایجاد فروشگاه مجازی در این سامانه را دارد.

خدمات و محصولات

_
  • تولید و توسعه اپلیکیشن فروش اینترنتی

اعضا

_

علیرضا جام بزرگ

مدیر عامل
09183196439